Ahşap Oyuncaklar Dünyanın Trendi ;

Günümüzde oyuncak endüstrisinin yüksek kar elde etme çabaları nedeniyle oyuncak raflarında çok farklı fiyatlarda bir çok oyuncak mevcut. Hayattaki en değerli varlıklar olan çocuklar için hediye seçerken kalite ve sağlık standartlarını dikkate alarak seçim yaptığınızda ne yazık ki seçimlerin maliyetleri oldukça yüksek. Marka algısı yaratarak çok satmayı hedefleyen ürünler çocukların yaratıcılıklarını geliştirmede bir katkısı bulunamıyor. 

İnsanlar çocuklarına ve sevdiklerinin çocuklarına sadece oynasınlar diye değil zeka gelişimlerine katkıda bulunmayı, sabretmeyi öğrenmesi ve eğlenmesini hedefler.

Tam bu noktada Pırılca Ahşap Oyuncaklar hem zeka geliştirici hemde eğlenceli olmayı başarıyorlar. Üstelik sağlıklı ahşap oyuncaklar bir çok gelişmiş dünya ülkesinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Pırılca Ahşap Puzzle Oyuncakların üretiminde  ıhlamur ağacından yapılmış olup çocuk sağlığına zarar verebilecek herhangi bir kimyasal bileşenli koruyucu ve boya kullanılmamıştır ; minimum düzeyde ve su bazlı boya ile boyanmıştır. Kirlenmesi ve deforme olmasını engellemek için koruyucu bezir yağı (keten tohumundan preslenerek elde edilen yağdır) kullanılmaktadır. %100 doğaldır. 

Sizde yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek oyuncaklar listesine Pırılca Ahşap Puzzle oyuncak serisinden seçmeye ne dersiniz !  Çocuklar mutlu ve sağlıklı olsun !

Sağlıkla Kalın. 


Lütfen Bekleyin